2419/153
Sæt på seks armstole af mahogni, dekoreret med intarsia, sæder med rørflet. Empire form. 19. årh. (6)
Brugsslitage. Ridser og mærker. Mindre finérskader. Sædehynder medfølger til alle stole.
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt