2420/579
Claus Bolby (f. 1944)
“Præstekraven”. Cylinderformet pendel af børstet aluminium med klare akrylplader. Udført hos Cebo. H. 29. Diam. 40.
Almindelig brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Vurdering
Solgt
Hammerslag
9 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
1157093 | ||
867170 (Autobud) | ||
1157093 | ||
867170 | ||
888697 (Autobud) | ||
867170 | ||
888697 (Autobud) | ||
916916 | ||
888697 |